Close Menu
    Facebook
    Автопілот
    • Компанії
    • Автомобілі
    • Технології
    • Поради водіям
    • Огляди та тести
    • Автоспорт
    • Курйози на дорогах
    Автопілот
    Home»Поради водіям»Водіям розповіли, яку колонку потрібно уникати на АЗС, щоб не зашкодити автомобілю
    Поради водіям

    Водіям розповіли, яку колонку потрібно уникати на АЗС, щоб не зашкодити автомобілю

    Володимир ТкаченкоВолодимир Ткаченко22 Травня, 2025
    Facebook Twitter Telegram Copy Link

    Заправляючи свій автомобіль на АЗС, більшість українських водіїв, як правило, зосереджуються лише на ціні пального та його наявності, особливо у години пік. Проте, як попереджає Автопілот, вибір конкретної заправної колонки може мати неочікуваний, але суттєвий вплив на технічний стан вашого автомобіля.

    Фахівці UAMotors радять уникати колонок, розташованих найближче до в’їзду на автозаправку, особливо якщо йдеться про великі та завантажені станції вздовж автомагістралей. Причина проста: такі колонки використовуються найактивніше, а отже, швидше зношуються. Більш того, саме в резервуарах, що їх обслуговують, частіше накопичуються залишки осаду та дрібне сміття. Під час заправки ці небажані домішки можуть потрапити безпосередньо у паливний бак вашого авто, а звідти – до чутливої паливної системи.

    Фахівці радять уникати колонок, розташованих найближче до в’їзду на автозаправку, особливо якщо йдеться про великі та завантажені станції вздовж автомагістралей

    Також експерти не рекомендують заправлятися на старих АЗС у невеликих населених пунктах. Через відсутність регулярного належного обслуговування, обладнання на таких станціях часто сильно зношене, а підземні резервуари можуть бути забруднені. Це створює високий ризик швидкого засмічення паливного фільтра вашого автомобіля, а в гіршому випадку – виходу з ладу форсунок чи навіть паливного насоса. Ремонт таких компонентів може обійтися дуже дорого, а отримати компенсацію за пошкодження через неякісне пальне або забруднене обладнання на старих АЗС практично неможливо.

    Крім того, варто пам’ятати про важливість рівня пального в баку. Експлуатація автомобіля “на сухому залишку” є вкрай небажаною. У такому випадку паливний насос працює з підвищеним навантаженням, що призводить до його перегріву, а також може засмоктати бруд та осад із дна бака. Не менш важливо вчасно міняти паливний фільтр згідно з регламентом технічного обслуговування вашого автомобіля. Це простий, але ефективний спосіб уникнути серйозних та дороговартісних поломок паливної системи в майбутньому. Дотримання цих рекомендацій допоможе українським водіям зберегти своє авто в належному стані та уникнути неприємних сюрпризів на дорозі.

    Раніше Автопілот повідомляв, що 15 найпопулярніших АЗС України перевірили на недолив пального.

    Підписуйся на наш Telegram-канал

    АЗС заправка

    Читайте також

    Навіщо досвідчені водії натирають фари цибулею

    22 Травня, 2025

    Автоексперт назвав 4 кнопки в автомобілі, які допоможуть економити пальне

    22 Травня, 2025

    Експерт назвав 3 основні помилки, яких припускається кожен другий водій у спекотну погоду

    22 Травня, 2025

    НОВЕ

    Навіщо досвідчені водії натирають фари цибулею

    22 Травня, 2025

    Автоексперт назвав 4 кнопки в автомобілі, які допоможуть економити пальне

    22 Травня, 2025

    Водіям розповіли, яку колонку потрібно уникати на АЗС, щоб не зашкодити автомобілю

    22 Травня, 2025
    Facebook Telegram
    © 2025 AVTOPILOT.com.ua.

    "Автопілот" пропонує огляди, поради, новини зі світу автомобілів, зокрема останні новинки автоіндустрії, технологічні інновації, а також практичні поради для водіїв. Відвідувачі можуть знайти інформацію про автомобілі різних марок, порівняльні тести, а також деталі про участь автовиробників у різноманітних подіях та автоспорті. Avtopilot.com.ua ділиться курйозними історіями з доріг та надає експертні огляди на актуальні теми, що стосуються кожного автомобіліста.

    Копіювання текстів або зображень, поширення інформації Avtopilot.com.ua у будь-якій формі забороняється без письмової згоди адміністрації. Цитування матеріалів сайту Avtopilot.com.ua дозволено за умови відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретний матеріал не нижче другого абзацу.

    Контакти

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.