Close Menu
    Facebook
    Автопілот
    • Компанії
    • Автомобілі
    • Технології
    • Поради водіям
    • Огляди та тести
    • Автоспорт
    • Курйози на дорогах
    Автопілот
    Home»Компанії»Черга на нові суперкари Ferrari розписана до 2027 року
    Компанії

    Черга на нові суперкари Ferrari розписана до 2027 року

    Володимир ТкаченкоВолодимир Ткаченко11 Лютого, 2025
    Facebook Twitter Telegram Copy Link
    Фото: Ferrari

    Ferrari підтвердила шалений попит на свої суперкари, особливо на ті, які адаптуються під індивідуальні запити клієнтів. За даними Motor1, виробничі потужності компанії повністю розписані до кінця 2026 року, а замовлення, оформлені в першому кварталі 2025 року, будуть виконані лише у 2027-му, пише Автопілот.

    Популярні моделі та індивідуальний підхід

    Однією з найзатребуваніших моделей залишається 12Cilindri з 6,5-літровим атмосферним двигуном V12 — спадкоємець Ferrari 812 Superfast. Саме ця модель найбільше привертає увагу шанувальників кастомізації.

    Проте не всім клієнтам доведеться чекати два роки. Стандартні версії автомобілів доступні швидше, а ось персоналізовані моделі з індивідуальними опціями й кольорами потребують більшого часу на виробництво. Ferrari також пропонує охочим придбати нестандартні моделі «з рук» на вторинному ринку.

    Проблеми з кастомізацією

    Гендиректор Ferrari Бенедетто Вінья у своєму інтерв’ю The Telegraph зазначив, що компанія занепокоєна тим, як деякі клієнти прикрашають свої суперкари. Можливість вибирати незвичайні кольори та опції часто призводить до того, що автомобілі втрачають впізнаваний стиль Ferrari і навіть шкодять іміджу бренду. Через це компанія планує переглянути доступні опції. Наприклад, у Маранелло більше не будуть фарбувати суперкари в рожевий колір.

    Однак Ferrari не може повністю контролювати клієнтів, які замовляють нестандартне фарбування або додаткові модифікації в сторонніх майстрів. Водночас Вінья попередив, що клієнти з надто екстравагантним смаком можуть бути внесені до чорного списку, що означатиме заборону на купівлю нових автомобілів Ferrari у майбутньому.

    Успіхи Ferrari в цифрах

    Попри певні обмеження, кастомізовані моделі принесли компанії значний дохід. У 2024 році 20% загальної виручки припадало саме на персоналізовані суперкари. Загальна виручка Ferrari зросла на 11,8% і склала 6,7 мільярда євро. Чистий прибуток збільшився на 21% і досяг 1,53 мільярда євро.

    Цікаво, що обсяги продажів зросли лише на 0,7%, що пов’язано зі свідомою стратегією компанії. Ferrari утримує обсяги виробництва на рівні нижчому за попит, аби зберігати ексклюзивність своїх автомобілів і високий рівень цінності бренду.

    Таким чином, попит на суперкари Ferrari залишається стабільно високим, але компанія продовжує ретельно контролювати процес виробництва та кастомізації, щоб зберегти свою елітну репутацію на ринку.

    Підписуйся на наш Telegram-канал

    Ferrari суперкари

    Читайте також

    Водіям назвали місто, куди потрібно їхати за вживаним автомобілем

    29 Квітня, 2025

    Знала про дефект, але мовчала: водії подали колективний позов проти Nissan

    27 Квітня, 2025

    Водії здивовані, дізнавшись справжнє значення логотипа Audi

    24 Квітня, 2025

    НОВЕ

    “Качкодзьоб” на колесах: чому Citroen 2CV вважають найдивнішим автомобілем в історії

    8 Травня, 2025

    Таємниця бензинового бака: чому зникає паливо, коли автомобіль стоїть у гаражі

    8 Травня, 2025

    Renault представила новий електрокросовер: 150 кінських сил і запас ходу 400 км (ФОТО)

    8 Травня, 2025
    Facebook Telegram
    © 2025 AVTOPILOT.com.ua.

    "Автопілот" пропонує огляди, поради, новини зі світу автомобілів, зокрема останні новинки автоіндустрії, технологічні інновації, а також практичні поради для водіїв. Відвідувачі можуть знайти інформацію про автомобілі різних марок, порівняльні тести, а також деталі про участь автовиробників у різноманітних подіях та автоспорті. Avtopilot.com.ua ділиться курйозними історіями з доріг та надає експертні огляди на актуальні теми, що стосуються кожного автомобіліста.

    Копіювання текстів або зображень, поширення інформації Avtopilot.com.ua у будь-якій формі забороняється без письмової згоди адміністрації. Цитування матеріалів сайту Avtopilot.com.ua дозволено за умови відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретний матеріал не нижче другого абзацу.

    Контакти

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.