Close Menu
    Facebook
    Автопілот
    • Компанії
    • Автомобілі
    • Технології
    • Поради водіям
    • Огляди та тести
    • Автоспорт
    • Курйози на дорогах
    Автопілот
    Home»Поради водіям»Названо 5 марних функцій у сучасних автомобілях
    Поради водіям

    Названо 5 марних функцій у сучасних автомобілях

    Володимир ТкаченкоВолодимир Ткаченко23 Січня, 2025
    Facebook Twitter Telegram Copy Link

    Експерти склали список із п’яти опцій у сучасних автомобілях, які вважаються марними для більшості водіїв. Вони або не приносять практичної користі, або мають недоліки, що зводять нанівець їхню ефективність. Про це пишуть експерти видання Автопілот.

    Перше місце: індикація «Екорежиму»

    Функція, яка показує рівень економії пального, очолила список. Хоча вона створена для того, щоб водії могли стежити за своєю манерою керування, експерти стверджують, що це більше відволікає від дороги, ніж допомагає. Більшість водіїв не звертають на неї уваги під час руху, тому вона втрачає практичну цінність.

    Друге місце: підкермові «пелюстки» КПП

    Спочатку ця функція використовувалася на спортивних автомобілях, де кожна доля секунди на перемикання передач має значення. Проте в сучасних міських автомобілях така опція майже не має сенсу. Більшість водіїв просто ігнорують ці «пелюстки», користуючись звичайною автоматичною коробкою передач.

    Третє місце: голосове керування

    На перший погляд, голосове управління здається зручною функцією. Однак на практиці через фонові шуми в автомобілі система часто не розпізнає команди або робить це з помилками. В результаті користувачі або відмовляються від цієї опції, або використовують її дуже рідко.

    Четверте місце: «спортивні» пакети

    Так званий заводський «тюнінг», який змінює лише зовнішній вигляд автомобіля, але не покращує його технічні характеристики, також потрапив до списку. Експерти зазначають, що більшість таких пакетів додають автомобілю лише декоративні елементи, залишаючи швидкісні та динамічні показники без змін.

    П’яте місце: функція «нічного бачення»

    Хоча на перший погляд це здається дуже корисною опцією, її реалізація залишає бажати кращого. За словами автовласників, нічне бачення використовується рідко й частіше сприймається як розвага, ніж як дійсно необхідна функція. Технологія поки що не досконала і не забезпечує відчутної переваги.

    Сучасні автомобілі часто оснащуються великою кількістю технологій, які на перший погляд виглядають привабливо. Проте реальна користь багатьох із них викликає сумніви, особливо якщо врахувати їхню вартість і складність у використанні. Водіям варто уважніше обирати функції, які дійсно будуть корисними в повсякденному житті.

    Підписуйся на наш Telegram-канал

    марні функції

    Читайте також

    Чекати довго не прийшлося: у “Дію” додали корисну функцію для водіїв

    30 Червня, 2025

    Що потрібно зробити з автомобілем після 100 тисяч пробігу, щоб він служив вічно

    30 Червня, 2025

    Секрети довговічності шин: чому одним водіям вистачає на роки, а іншим – на сезон

    30 Червня, 2025

    НОВЕ

    Новий Fiat Panda може побити рекорд Гіннеса як найвужчий автомобіль у світі (ФОТО)

    30 Червня, 2025

    Mercedes використовуватиме фальшиві перемикачі передач у суперкарах AMG

    30 Червня, 2025

    BMW відкликає десятки тисяч електрокарів

    30 Червня, 2025
    Facebook Telegram
    © 2025 AVTOPILOT.com.ua.

    "Автопілот" пропонує огляди, поради, новини зі світу автомобілів, зокрема останні новинки автоіндустрії, технологічні інновації, а також практичні поради для водіїв. Відвідувачі можуть знайти інформацію про автомобілі різних марок, порівняльні тести, а також деталі про участь автовиробників у різноманітних подіях та автоспорті. Avtopilot.com.ua ділиться курйозними історіями з доріг та надає експертні огляди на актуальні теми, що стосуються кожного автомобіліста.

    Копіювання текстів або зображень, поширення інформації Avtopilot.com.ua у будь-якій формі забороняється без письмової згоди адміністрації. Цитування матеріалів сайту Avtopilot.com.ua дозволено за умови відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретний матеріал не нижче другого абзацу.

    Контакти

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.